Uaarrow

Колекція Квадро

Меблі "Квадро" допоможуть вам ефективно організувати простір ванної кімнати та зробити процес догляду за собою приємним та зручним. Назва влучно характеризує особливості колекції, адже в основі дизайну використані прямі квадратні форми з виразним акцентом на прямокутних нішах прихованих ручок. Таке оформлення фасадів у поєднанні з суцільним білим кольором має яскравий індивідуальний стиль та водночас не відволікає та не навантажує погляд, даючи спокійно зосередитись на власних справах.

Компанія Аква Родос гарантує якість та довговічність меблів, адже у виробництві використовуються лише високоякісні матеріали від кращих брендів та сертифіковані комплектуючі. Тому колекція "Квадро" на довгі стане надійним помічником для ванних заходів та бездоганним елементом інтер'єру.

icon Готове рішення
icon Вишуканий дизайн
icon Надійний бренд
icon Першокласні матеріали
icon Гарантія якості

Комплектація

- високоякісний умивальник "Kolo" (Польща)
- фасади виготовлені з МДФ (16 мм), боковини та внутрішні перемички — з ДСП (16 мм)
- всі матеріали мають стійкість до високої вологості та змін температур
- фасад і боковини покриті трьома шарами грунтовки та пофарбовані двома шарами глянсової поліуретанової фарби виробництва "KEMICHAL" (Італія)
- високоякісна фурнітура від провідних світових виробників має сертифікацію та відповідає європейським стандартам якості
- дзеркала виробництва "AGС" (Бельгія), товщина полотна складає 3 мм